Kolmapäeval Meistrite liigas PSG vastu vapustava tagasituleku teinud Barcelona oma mõnusat emotsiooni koduliigasse üle kanda ei suutnud - võõrsil saadi Deportivo La Coruna käest 1:2 kaotus. Barcelona värava lõi teise poolaja avaminutil Luis Suarez, Deportivo eest tegid skoori Joselu ja Alex Bergantinos.

Mõned tunnid hiljem oli punktide kaotamisele lähedal ka tabeliliider Real Madrid. Kodusel Santiago Bernabeul jäädi 25. minutil väravavahi Keylor Navase pentsikust omaväravast kaotusseisu, kuid Cristiano Ronaldo suutis enne vaheaega seisu viigistada. Võidu päästis Madridi klubile taaskord nende kapten Sergio Ramos, kes põrutas 81. minutil peaga väravasse Toni Kroosi nurgalöögi.

Real jätkab 26 mängust kogutud 62 punktiga tabelis esikohal, Barcelona on 27 mängust saadud 60 silmaga teine. Laupäeval Legenesiga viigistanud Sevilla jääb Barcelonast kolme punkti kaugusele.