Manchester United asus küll koduväljakul Hernandezi ja Nani väravatest 2:0 juhtima, kuid teise poolaja alguses jõudsid külalised viigini. West Bromwichi esimese värava eest hoolitses seejuures Patrice Evra, kes lõi omavärava.

Teise värava puhul mängis ebaõnnestunult väravavaht Edwin van der Sar, kes pillas kerge tsenderduse Somen Tchoyi jalale (Vaata videot SIIT).

Rooney pääses täna platsile alles 72. minutil. Eile oli Rooney ajakirjandusele paljastanud, et ta ei ole koduklubis platsile pääsenud mitte vigastuse, vaid vastuolude tõttu peatreeneriga.

Chelsea, kes viigistas täna Aston Villaga 0:0, jätkab Inglismaal liidrina, olles kaheksast mängust kogunud 19 punkti. Viie punkti kaugusel on ManU, Arsenal, Tottenham ja mängu vähem pidanud Manchester City.