Kui eelmisel nädalavahetusel skooris Ramos 90. minutil Barcelona vastu ning teenis sedaviisi Realile 1:1 viigi, siis sedapuhku tõi tema teise üleminuti tabamus Zinedine Zidane'i hoolealustele Deportivo La Coruna vastu 3:2 võidu.

Ramose värava tegi veel magusamaks tõsiasi, et mõlemas Deportivo väravas oli ports süüd just Ramosel endal. Reali ülejäänud kaks väravat kirjutati Alvaro Morata ja Mariano Diazi nimele.

Real püstitas ühtlasi uue klubi rekordi, olles kõigis sarjades kokku püsinud kaotuseta lausa 35 mängu jutti. Viimati pidi Real ametlikus mängus vastaste paremust tunnistama aprilli alguses, kui Meistrite liiga veerandfinaalide avamängus saadi Wolfsburgilt võõrsil üllatuslik 0:2 kaotus, mis kordusmatšis 3:0 võiduga tähtsusetuks muudeti.

Koduliigas saadi viimane kaotus veebruarikuus Atletico Madridilt.

Laupäeval oli võidukas ka Barcelona, kes sai võõrsil Osasuna üle kirja 3:0 võidu. Kaks väravat lõi Lionel Messi, ühe Luis Suarez.