Argentiinlase 61. minuti võiduvärav aitas tiitlikaitsjal alistada koduväljakul Swansea City.

Kohtumise muutis ajalooliseks asjaolu, et see venis kahe mängija tõsiste traumade tõttu Premier league´i kõigi aegade pikimaks. Kohtunik lisas Michel Vorm´i ja Micah Richards´i vigastuste tõttu teisele poolajale koguni 12 üleminutit!

Nädala sees Meistrite liiga mängus 1:3 Amsterdami Ajaxile kaotanud Manchester City algrivistuses oli seekord kolm muudatust. Koha kaotasid Joleon Lescott ja Edin Džeko, lisaks jäi mängukeeluga eemale James Milner. Peatreeneri usalduse teenisid nende asemel Matija Nastasic, Aleksandar Kolarov ja Carlos Tevez.

Manchester City on koduses liigas üheksa mänguga kogunud 21 punkti, kuue võidu kõrvale on kogunenud ka kolm viiki. Tabelit juhib 22 punktiga Londoni Chelsea, kel täna seisab ees põnevuslahing Manchester United´iga.