Juventus oli pealtnäha liikumas kindla võidu poole - Cristiano Ronaldo ja Daniele Rugani tabamused viisid Torino meeskonna 62. minutiks 2:0 juhtima ning kuigi Antonio Barilla vähendas vahe kaks minutit hiljem üheväravaliseks, oli sellest omakorda kaks minutit hiljem taas täpne Ronaldo.

Mängu lõpp kuulus aga Parmale - kogenud elevandiluuranniklane Gervinho oli täpne nii 74. kui 90+3. minutil, napsates nii oma meeskonnale väärt viigipunkti.

Kui Juventus andis käest nii 2:0 kui 3:1 eduseisu, siis Barcelona jaoks oli viigipunkt mõneti võidetud punkt - nemad jäid juba 32 minutiga 0:2 kaotusseisu ning pidid seejärel end august välja rabelema. Mõlemad Barcelona väravad kanti Lionel Messi arvele - 36. minutil tegi ta skoori penaltist, 64. minutil saatis ta väravasse täpse kauglöögi.