Mängu tegi eriliseks teise poolaja kuueminutiline periood, kui kolm mängijat - kaks kodumeeskonnast ja üks PSG-st - punase kaardi tõttu väljakult lahkuma pidid.

Eriti ebaaus paistis seejuures Edinson Cavani eemaldamine. Uruguailane viis 55. minutil pariislased 3:1 juhtima ning tähistas väravat nii, nagu ta seda palju kordi varemgi on teinud (relvaga tulistamist imiteerides). Mängu peakohtunik Nicolas Rainville leidis aga, et antud žest ei sobi jalgpalli ning andis Cavanile kollase kaardi. Ründetäht üllatus, tõmbas vilemeest käest ja küsis "mille eest?". Tasuks punane kaart.

PSG kerkis 18 punktiga liigas teiseks, kuid Bordeux'l (17p) on juba homme võimalik neist uuesti mööduda. Liigat juhib 22 punkti kogunud Marsseille.

Lens 1-3 PSG (1-2)
10' Coulibaly - 28' Cabaye, 33' Maxwell, 55' (pen) Cavani
Punased kaardid: 53' Gbamin (Lens), 56' Cavani (PSG), 59' Lemoigne (Lens)