Tulises kohtumises nähti kuute väravat ja kahte punast kaarti. Neymar avas skoori 36. minutil ning Angel Di Maria 40. minuti tabamusest läksid külalised 2:0 eduseisust vaheajale.

71. minutiks suutis Nimes seisu viigistada, kuid viimane sõna jäi siiski PSG-le. 77. minutil sahistas võrku Kylian Mbappe ja esimesel üleminutil Edinson Cavani. Mõlemad punased kaardid jagati üleminutitel, PSG-l pidi lahkuma Mbappe, Nimesil Teji Savanier.

Mbappe oli pikali lükanud talle agressiivselt sisse sõitnud Savanieri. Kui Savanier sai eemaldamise tehtud vea eest, siis 19-aastane Mbappe vihapurske eest.

Nelja vooru järel jätkab PSG täiseduga (12 punkti), teist kohta hoiab Dijon (9), kolmandat Toulouse (9). Nimes on 6 punktiga seitsmes.