City viis 31. minutil juhtima Vincent Kompany. Eduseisu kaua nautida ei suudetud, juba kaks minutit hiljem põrkas pall Lescotti jalast Joe Harti selja taha ning Liverpool oli kohtumise viigistanud.

.

Manchester City edu pärast 13. vooru Manchester Unitedi ees on viis punkti. Liverpoolil on sarnaselt Londoni Arsenaliga 23 punkti, meeskonnad asuvad tabelis vastavalt seitsmendal ja kuuendal kohal.

Tänases teises kohtumises mängisid Swansea ning Aston Villa 0-0 viiki.

------------------
Koduväljaku eelist omav Liverpool pole koduses liigas kaotusekibedust tundud seitsmes kohtumises järjest, nädala eest mängiti võõrsil 2:1 üle Londoni Chelsea.

Manchester City püsib aga seni ainsa klubina kaotuseta ning senises kaheteistkümnes kohtumises on tehtud vaid üks viik. Liverpool - Manchester City vastasseis algab Eesti aja järgi kell 18.

Tänases teises mängus kohtuvad Swansea City ning Birminghami Aston Villa.