Kübaratriki tegi poolakas Robert Lewandowski, kes lõi Bayerni esimese, neljanda ja kuuenda värava, jala said valgeks ka James Rodriguez, Thomas Müller ja Franck Ribery.

Bayern jätkab 69 punktiga kindla tabeliliidrina, Schalkel on teisena koos 52 ja Dortmundil kolmandana 48 punkti.

Dortmundi jaoks oli tegu tõeliselt katastroofilise õhtuga, arvestades, et viimati lasti endale viis väravat esimese poolajaga lüüa 1978. aasta aprillis, kui Mönchengladbachile kaotati masendava skooriga 0:12.

Ühtlasi on tegu Bayerni suurima võiduga Dortmundi üle pärast 1971. aastat, mil vastane alistati 11:1.

Bayerni jaoks möödus tänane mäng juubelimeeleolus, sest tegu oli Müncheni klubi 1800. Bundesliga mänguga ja 900. kodumänguga. Klubi ajaloo 28. Saksamaa meistritiitel võidakse kindlustada järgmisel laupäeval Augsburgis, enne mida ootab veel ees Meistrite liiga veerandfinaal Sevillas.