Mängu otsustavaim sündmus leidis aset avapoolaja viimasel minutil, kui Liverpooli kapten Steven Gerrard libises keskringi lähistel ja lasi Demba Ba`l väravavahiga üks-ühe vastu pääseda. Senegali ründaja lõi külmavereliselt 1:0.

Teisel poolajal maruliselt rünnanud Liverpoolil ei õnnestunudki mängu päästa ning hoopis Chelsea jõudis lisaminutitel Williani tabamusest teistkordselt sihile.

Liverpool jätkab kaks vooru enne hooaja lõppu liidrina 80 punktiga, kuid Chelsea jääb nüüd maha vaid kahe ja ühe mängu vähem pidanud Manchester City kolme punktiga. City alistas täna võõrsil Crystal Palace`i 2:0.

Vaata Gerrardi eksimust ja Chelsea 1:0 väravat: