Unitedi päästeingliks oli Wayne Rooney, kes skoori juba 9. minutil avas. Mehel oli võimalus ka eduseisu kasvatada, kuid ei suutnud penaltit realiseerida.

Veel raskemaks kujunes pääs neljandasse ringi Londoni Arsenalil, kes alistas Swansea City samuti 1:0, kuid võiduvärav sündis alles 84. minutil. Ja selle lööjaks oli Jack Wilshere.

ManU järgmiseks vastaseks on Fulham, Arsenali vastu astub Hove Albioni meeskond.

Inglismaa kõrgliigamängus ei suutnud Londoni Chelsea kaheväravalist edu realiseerida ning mängis Southamptoniga 2:2 viiki. Demba Ba viis Chelsea 25. minutil juhtima ning Eden Hazardi tabamus 45. minutil kasvatas eduseisu. Kuid 75. minutiks oli skoor viigis.

Chelsea jätkab Inglismaal kolmandal kohal, olles kogunud 22 vooruga 42 punkti. Juhib ManU 55 punktiga, teisel kohal on Manchester City 48 silmaga.