Marco Asensio viis Madrirdi 11. minutil juhtima, kuid Aissa Mandi leidis 33. minutil võimaluse viigistamiseks. Kodumeeskond läks juba neli minutit hiljem Nacho omaväravast juhtima, mis tähendas, et tiitlikaitsjal oli vaheajal mõtlemist küllaga.

Viis minutit pärast poolajapausi sahistas võrku Sergio Ramos ja 59. minutil tegi Asensio juba skooriks 3:2. Pingeid võttis kõvasti vähemaks Cristiano Ronaldo 65. minuti tabamus, millele Betis järgmised 20 minutit vastust sepistas.

Sergio Leon vähendas Betisi kaotusseisu 85. minutil 3:4-le, kuid et asi päris kindel oleks, lõi Karim Benzema teisel üleminutil veel 5:3 värava.

Real on nüüd viimase kolme mänguga löönud 13 väravat. Ronaldo arvele on viimase kuue kohtumisega kogunenud 10 tabamust. Asensio teine tabamus tähistas Reali ajaloo 6000. väravat.

Vaata tipphetki!

Ühe tagasilöögi sai Zinedine Zidane'i juhitav meeskond emotsionaalse võidu kõrvale samuti: nimelt lonkas avapoolajal reielihase vigastusega platsilt ära Marcelo, kes nüüd kindlasti ka Meistrite liiga kaheksandikfinaali kordusmängust PSG vastu eemale jääb.

45 punkti 23-st mängust annavad Realile tabelis neljanda koha. Ühe mängu rohkem pidanud Betis jätkab üheksandal positsioonil. Liidril Barcelonal on koos 62, Madridi Atleticol teisena 55 silma. Kolmas on Valencia 46 punktiga.

Atletico alistas eile 2:0 Bilbao, Real Sociedad seljatas 3:0 Levante ning Espanyol ja Villareal tegid 1:1 viigi.