Bolton asus 28. minutil Daniel Sturridge`i väravast juhtima ja kuigi Robin Van Persie kümme minutit hiljem viigistas, sai kodumeeskond siiski võidu. Boltonile tõi kolm võidupunkti Tamir Cohen i 90. minuti tabamus (Vaata väravat SIIT).

Boltonil oli seejuures suurepärane võimalus 2:0 juhtima minna, kuid Kevin Davies ei suutnud 11 meetri karistuslöögil Wojciech Szczesnyt üle mängida.

Arsenal on viimasest seitsmest Inglismaa meistriliiga mängust kogunud vaid kaheksa punkti ja langenud kolmandale kohale.

Neli vooru enne hooaja lõppu on Manchester Unitedil liidrina 73 punkti. Järgnevad Chelsea (67), Arsenal (64), Manchester City (56) ja Tottenham (55). Bolton on 46 silmaga kaheksas Liverpooli klubide FC Liverpooli (52) ja Evertoni (47) järel.