Liverpool asus küll klubist lahkuva Steven Gerrardi 12. minuti pealöögist juhtima, kuid seejärel haaras initsiatiivi just Wimbledon. Väravaaluses segaduses jõudis sihile ehk Wimbledoni kõige kuulsam mängija, 1.80 m pikk ja 101 kilo raske Adebayo Akinfenwa ning viigistas seisu 1:1.

Teisel poolajal suutis Liverpool näidata kindlamat mängu, kuid omad võimalused olid ka Wimbledonil. Liverpooli päästis taas meeskonna legend Gerrard, kes 62. minutil teele saadetud täpsest karistuslöögist Liverpooli karikasarjas edasi viis.

Tottenham suutis küll 56. minutil Nacer Chadli väravast juhtima minna, kuid Burnley teenis endale Sam Vokes'i väravast uue võimaluse ning edasipääseja selgitatakse selles paaris korduskohtumise teel.