Liverpool asus kohtumist viiendal minutil Philippe Coutinho tabamusest juhtima, kuid kolm minutit hiljem tõi Kevin Mirallas tabloole viiginumbrid.

Liverpool asus taas juhtima, kui Luis Suarez 19. minutil palli väravasse lõi. Everton jõudis taaskord viigiväravani 72. minutil, kui täpne oli Romelo Lukaku ja sama mees viis kümme minutit hiljem ka kodumeeskonna juhtima.

Liverpooli päästeingliks kujunes vahetusest platsile tulnud Daniel Sturridge, kes minut enne normaalaja lõppu palli väravasse lõi ja viiginumbrid kindlustas.

Liiderklubi Londoni Arsenal alistas Southamptoni 2:0. Mõlemad väravad lõi Olivier Giroud.

Londoni Chelsea oli kindlalt 3:0 üle. Väravate autoriteks olid vanameistrid Frank Lampard (2) ja Samuel Eto'o.

Arsenal jätkab seega turniiritabelis liidrikohal. Pealinnaklubil on 28 punkti. Järgnevad Liverpool ja Chelsea (mõlemal 24), Southampton (22) ja Everton (21).