Kaks külaliste väravat sündisid penaltitest. 34. minutil määrati ManU brasiillasele Rafaelile tahtlik käsi ning vanameister Steven Gerrard viis Liverpooli 1:0 ette.

Teise penalti lõi Gerrard David De Gea selja taha 46. minutil. Sellele eelnes Joe Alleni selja tagant maha tõmbamine Phil Jonesi poolt.

78. minutil jäi United vähemusse, sest kohtunik Mark Clattenburg näitas teist korras kaarti Nemanja Vidicile Daniel Sturridge'i kukutamise eest. Gerrard oli taas 11 meetri karistuslööki sooritamas, kuid põrutas selle posti.

84. minutil vormistas Sturridge'i söödust lõppskoori Luis Suarez.

Liverpool (62 punkti) püsib endiselt tiitlikonkurentsis, jäädes liidrist Chelseast (66) maha nelja silmaga, kuid viimastel on üks kohtumine rohkem peetud. Manchester United jätkab 48 punktiga seitsmendal kohal.