Mängu esimene poolaeg kulges Barcelona taktikepi all ning Elchel praktiliselt võimalusi ei olnud. Mänguskoori avas 35. minutil Neymar, kui lõpetas Barcelona kena kombinatsiooni kindla löögiga väravasse. 5 minutit hiljem näitas individuaalset meisterlikkust Luis Suarez ja tegi eduseisuks 2:0. 43. minutil lõi Lionel Messi värava suluseisust, kuid parandas selle iluvea 3 minutit hiljem, realiseerides Neymari teenitud penalti.

Teisel poolajal näitasid kaunist koostööd Messi ja Neymar ning mingit muutust mängupildis näha ei olnud. Barca suurendas eduseisu 56. minutil, kui Jordi Alba lõi väravaks Messi kena läbisöödu. Viimase naela Elche kirstu lõi 4 minutit hiljem taas Neymar, kelle kauglöök Elche mängijast väravasse põrkas. Mängu viimastel minutitel oli Barcelona poolt aktiivne Pedro, kes korra ka väravavõrku sahistas, kuid taas suluseisust.

Lõppseis 5:0 Elchele 15. jaanuaril peetavaks korduskohtumiseks suuri lootusi ei jäta.