Napoli vähendas eile Juventusega vahe minimaalseks dramaatilise 1:0 võiduga, lüües võiduvärava alles 90. minutil. Mängu kangelaseks tõusis nurgalöögi järel skoorinud keskkaitsja Kalidou Koulibaly. Juventus ei teinud raamidesse ühtegi pealelööki, kuigi Miralem Pjanici esimese poolaja karistuslöök võttis Napoli kaitsjatest suuna posti.

Juventusel on 34-st mängust kirjas 85, Napolil 84 punkti. Kolmandale kohale heitlevad AS Roma (67), Rooma Lazio (67) ja Milano Inter (66).

Juventusele oli see alles kolmas Serie A kodumängu kaotus viie aasta jooksul. Kogu liigas pole kaotust tunnistatud alates novembrikuust.

Napoli on võitnud vaid kaks Itaalia meistritiitlit Diego Maradona ajal, viimati 1990. aastal.