Kui Udinese mängis üleeile 2:1 üle Fiorentina, siis suurepärast hooaega tegeval AS Romal õnnestus eile hilisõhtul võtta 3:2 võit Napoli üle.

Rudi Garcia hoolealused, kes lülitasid eelmises ringis konkurentsis Torino Juventuse, läksid poolajale 2:0 eduseisus, kui täpsed olid nii Gervinho kui Kevin Strootman. Ent Rafael Benitezil oli teisel poolajal vastukäik olemas ning Gonzalo Higuain ja Dries Mertens tõid kunagise Diego Maradona leivaisa 78. minutiks viigiseisuni.

Mängu lõppsaatuse otsustas ära taas Gervinho, kes kerkinud pärast suvel Londoni Arsenalist lahkumist üheks Itaalia liiga paremaks ründajaks. Elevandiluuranniku koondislane realiseeris 88. minutil Roma rünnaku ning kindlustas kodumeeskonnale 3:2 võidu.

Korduskohtumised peetakse järgmisel nädalal.