Võõrsil mänginud Chelsea avavärava lõi 32. minutil oma esimeses Premier League'i kohtumises algrivistuses platsile pääsenud egiptlane Mohamed Salah. 61. minutil eksis Frank Lampard penaltil, kuid lõi väravavahi tõrjutud palli teisel katsel 2:0 väravaks. Lõppskoori vormistas 72. minutil Willian, sedagi Salah resultatiivsest söödust.

Vaata väravaid!

21-aastane ääreründaja liitus Chelseaga tänavu 23. jaanuaril. Šveitsi klubi Basel teenis tema müügist väidetavalt 13 miljonit eurot. Debüüdi Premier League'is tegi ta 8. veebruaril, sekkudes vahetusest 3:0 võidumängu Newcastle Unitedi üle, esimese värava lõi ta 22. märtsil Londoni derbis Arsenali vastu, mille Chelsea võitis 6:0.

Chelsea tõusis küll tabeli etteotsa (72 punkti), kuid ühe mängu vähem pidanud Liverpoolil (71) on võimalus nad sealt taas kukutada. Täna kell 18 on Liverpooli vastaseks West Ham United. Chelsea'st kaks mängu vähem pidanud Manchester City on 70 punktiga kolmas.