80 000 pealtvaataja ees mänginud Dortmundile tõi võidu Marco Reus, kes avapoolajal kodumeeskonna kasuks kaks väravat lõi. Teisel poolajal aitasid eduseisu suurendada Robert Lewandowski kahe ning Jakub Blaszczykowski ühe tabamusega.

Bayernile tõi napi võidu Thomas Müller, kes 63. minutil Franck Ribery söödu väravaks realiseeris. Muide, avapoolajal avanes veel mullu Müncheni suurklubis mänginud Luiz Gustavol suurepärane võimalus oma endise koduklubi vastu värava lüüa, kuid 26-aastase brasiillase pealöögi peatas Manuel Neuer.

Nii Dortmund kui Bayern on kogunud Bundesligas 7 mänguga 19 punkti. Liidrite kannul püsib endiselt ka Sami Hyypia juhendatav Leverkuseni Bayer, kes on kogunud 18 punkti. Eile alistati Simon Rolfesi ja Sydney Sami väravatest 2:0 Hannover.

Dortmundi Borussia 5:0 Freiburg

Müncheni Bayern 1:0 Wolfsburg