Tottenham viigistas eile õhtul võõrsil Sheffield Unitediga 2:2 ning pääses kahe poolfinaalmängu kokkuvõttes edasi tulemusega 3:2.

Eriksen avas Bramall Lane`il mänguskoori 28. minutil hiilgava karistuslöögiga. Teisel poolajal kerkis Sheffieldi kangelaseks 18-aastane Che Adams, kes lõi 140-sekundilise vahega kaks väravat ja viis kodumeeskonna 79. minutiks 2:1 ette. Lisaaega siiski ei tulnud, sest Eriksen lõi 88. minutil kiirrünnakul Tottenhami võiduvärava. Taani poolkaitsja jaoks oli see tänavusel hooajal juba kümnendaks väravaks.

Tottenham läheb 1. märtsil toimuvas liigakarika finaalis vastamisi Chelsea`ga. Samad meeskonnad mängisid liigakarikale ka 2008. aastal ning siis teenis võidu Juande Ramose juhendatud Tottenham 2:1.