Barca pääses seekord punktide kaotamisest üle noatera. Kodusel Camp Noul mängiti Sevillaga ning kuni 80. minutini tundus kõik ilus. Dani Alvesi 36. ja Lionel Messi 75. minuti väravast juhiti 2:0.

Siis aga hakkas juhtuma. Sevilla võitles hasartselt lõpuni ning Ivan Rakitici ning Coke tabamustest jõuti 90. minutiks viigini 2:2. Nüüd oli vaja Barcelonal jalad kõhu alt välja võtta ning neljandal üleminutil tagas Karaloonia suurklubile võidu Alexis Sanchez.

Madridi Atletico alistas 4. voorus koduväljakul Almeria 4:2. Atletico väravad lõid David Villa 15., Diego Costa penaltist 37., Tiago 64. ja Raul Garcia 67. minutil.

Vaata Tiago 3:1 väravat, mis sündis karistuslöögi suurepärasest lahtimängimisest: