Mulluses finaalis Benfica penaltiseeria järel alistanud Sevilla võitis täna Varssavis peetud finaalis ukrainlaste Dnipropetrovski Dnipro 3:2.

Ukraina meeskond pääses 7. minutil Nikola Kalinici värava järel juhtima, kuid pooletunnise mängu järel juhtis juba Sevilla Grzegorz Krychowiaki ja Carlos Bacca väravatest 2:1. Avapoolaja lõpus tõi Ruslan Rotani osav karistuslöök tabloole viiginumbrid 2:2. Hispaanlaste kangelaseks tõusis kolumbialane Bacca, kes lõi 73. minutil oma teise ja hispaanlaste kolmanda värava.

Sevilla on nüüd Euroopa Liiga ja selle eelkäija UEFA Cupi võitnud rekordilisel neljal korral. Tänane tiitlivõit tagab Sevillale pääsme ka uue hooaja UEFA Meistrite liigasse. Hispaania liiga lõpetas Sevilla teatavasti viiendana Barcelona, Madridi Reali, Atletico ja Valencia järel.