Mönchengladbachi Borussia võitis avapoolaja 1:0, ent teise poolaja alguses jäi kodumeeskond Haavard Nordtveiti eemaldamise järel vähemusse ja Augsburg lõi viimasel veerandtunnil kolm väravat. Tähtsa võidu tõid Augsburgile Pierre-Emil Højbjergi, Tim Matavzi ja Sascha Möldersi tabamused.

Sajandat korda Augsburgi eest mänginud Klavan tegi kaasa taas kõik 90 mänguminutit ja nii lõpetas Eesti parim jalgpallur ühena kolmest, kes teinud tänavu Bundesligas kaasa kõik kohtumised algusest lõpuni.

Võit tõstis Augsburgi viiendaks, sest nende lähikonkurent Schalke kaotas täna Hamburgile 0:2. Viies koht tagab Klavani koduklubile uueks hooajaks otsepääsu Euroopa liiga alagrupiturniirile.

49 punkti kogunud Augsburgi ees lõpetasid Müncheni Bayern (79p), Wolfsburg (69), Mönchengladbachi Borussia (66) ja Leverkuseni Bayer (61). Lisaks Schalkele jäi seljataha ka Dortmundi Borussia.