Kui teisipäeva õhtul pärast Leicesteri 2:2 viiki West Bromiga paistis, et Londoni Arsenalil ja Tottenham Hotspuril on hiilgav võimalus Claudio Ranieri meeskonnaga vahet vähendada, siis tegelikult vahe hoopis suurenes.

Arsenal pidi kodus tunnistama üllatuslikult Swansea City 2:1 paremust. Joel Campbell viis seejuures Arsene Wengeri hoolealused 15. minutil juhtima, ent Wayne Routledge'i 32. ja Ashley Williamsi 74. minuti tabamused kallutasid mängu Walesi klubi kasuks.

Tottenham sai samal ajal võõrsil 0:1 kaotuse heas hoos West Ham Unitedilt. Kohtumise ainsa värava lõi juba 7 minutil Michail Antonio.

Jürgen Kloppi Liverpool alistas kodus 3:0 Manchester City, väravad Adam Lallanalt (34.), James Milnerilt (41.) ja Roberto Firminolt (57.). Vaid kolm päeva varem liigakarika finaalis sama meeskonna paremust tunnistama pidanud Liverpool võitis seega klubide tänavused omavahelised mängud liigas üldskooriga 7:1 (!). Tegu oli juba City kolmanda järjestikuse kaotusega liigas.

Manchester United võitis kodus Juan Mata 81. minuti tabamusest Watfordi ning Stoke samuti kodus 1:0 Newcastle Unitedit.

Leicester juhib meistrivõistlusi 10 mängu enne hooaja lõppu 57 punktiga, Tottenhamil on 54 ning Arsenalil 51 punkti. Kaks Manchesteri klubi jagavad 47 silmaga neljandat-viiendat kohta. Liverpoolil on kaheksandana 41 ja Londoni Chelseal kümnendana 39 punkti.