City asus juhtima 16. minutil, kui palli lõi ilusa liigutusega väravasse argentiinlane Sergio Agüero. Õnnetuks kiskus ManU seis poolaja lisaminutil, kui Yaya Toure nurgalöögi väravaks vormistas ning meeskonna vaheajale 2:0 eduseisus saatis.

Teisel poolajal kasvatas peagi eduseisu taas täpne Agüero ning 50. minutil tegi asjad selgeks Samir Nasri.

ManU auvärav sündis alles 87. minutil, kui karistuslöögist oli täpne Wayne Rooney. ManU mängis ilma põhiründaja Robin van Persieta.

City ja United on kohtunud nüüd omavahel 166 korda. ManU on võitnud neist 69 ja City 47, viiki on jäänud 50 mängu.

Wayne Rooney tõusis Manchesteri derbi kõigi aegade suurimaks väravakütiks - tal on koos nüüd 11 tabamust.

Londoni Arsenal alistas 3:1 Stoke City ning tõusis tabeliliidriks. Meeskond asus 5. minutil Aaron Ramsey väravast juhtima. Viiginumbrid tõi 26. minutil tabloole Geoff Cameron. Per Mertesackeri värav 36. minutil tõstis Arsenali aga taas ette ja lõppskoori vormistas 72. minutil Bacary Sagna.

Arsenalil on tabelis nüüd 12 punkti. Sama palju on ka Tottenhamil.