Manuel Pellegrini hoolealused asusid kohtumist 14. minutil juhtima, kui Aleksandar Kolarovi karistuslöögi suunas peaga väravasse suurepärases hoos Sergio Agüero. Kuigi hilisemad kordused näitasid, et oma 100. Premier League'i värava löönud argentiinlane oli eelnevalt suluseisus, siis kohtunikud seda ei märganud ja City 1:0 eduseis oli fakt.

17 minutit hiljem said rõõmustada ka kodumeeskonna fännid, mil Moussa Sissoko söödust lõi tabloole 1:1 viigi Vurnon Anita. Rohkem väravaid selles kohtumises ei nähtudki ja nii leiab City end hetkel 34 mängust kogutud 61 punktiga 3. tabelirealt. Mängu vähem pidanud Arsenal on neist aga vaid ühe silma vähem kogunud.

Rafael Benitezi juhendatav Newcastle vireleb 29 punktiga eeviimasel 19. positsioonil. Liigasse püsimajäämist tähendav 17. koht jääb neist Norwichi näol 2 punkti kaugusele.