Ronaldo mängis peaga Milani väravavahi Gianluigi Donnarumma üle 61. minutil, resultatiivse söödu andis väravale Miralem Pjanic. 73. minutil jäi AC Milan platsile kümnekesi, sest punase kaardi oli saanud Elevandiluuranniku poolkaitsja Franck Kessie.

Juventus võinuks võita ka kindlamalt, kui oma head võimalused oleks väravaks realiseerinud Douglas Costa ja Joao Cancelo, Torino hiid sai veel kahel korral palli väravasse suluseisust.

Milani parimaks võimaluseks jäi Patrick Cutrone löök latti 48. minutil. Pealelöökide arvestuses jäi Juventus peale 18:10, neist löögid väravale 3:1.

Mäng toimus hoolimata Itaalia teleajakirjanike liidu üleskutsest see Saudi Araabia ajakirjaniku Jamal Khashoggi mõrva tõttu Istanbuli konsulaadis mullu oktoobris mujale üle viia. Ajakirjanike ühendus nimetas Itaalia jalgpalliliiga (Serie A) plaani "absurdseks" ja "lubamatuks".

Itaalia liiga sõlmis Saudi Araabia spordi katuseorganisatsiooniga lepingu, mille kohaselt pidid järgmisest viiest Itaalias superkarikamängust kolm toimuma nende pinnal. Väidetavalt toob see Serie A-le tulu 20 miljonit eurot ning mängus osalevate klubide pangakontod täienevat 3,15 miljoni euro võrra.

Antud mängu on Itaaliast väljaspool peetud varem 11 korda, viimati 2016. aastal Kataris, kui AC Milan lõi Juventust penaltiseerias. Juventus osales superkarikafinaalis valitseva Serie A meistrina, Milan Itaalia karikasarja hõbedameeskonnana.