Nimelt on Ronaldo nüüd kuus hooaega järjest löönud liigas vähemalt 30 väravat. Euroopa tippliigades teeb see temast ainulaadse ründaja. Lisaks väravale sai portugallane täna kirja kaks resultatiivset söötu.

Tähtis oli võit ka Reali jaoks, keda lahutab liidrist Barcelonast tabelis neli punkti. Esimese 20 minuti järel juhtis Real juba 3:0. Ronaldo kõrval skoorisid James Rodriguez, Lucas Vazguqez ja Jese.

Meistrite liigas seisab Real teisipäeval raske ülesande ees, sest peab veerandfinaalis Wolfsburgi vastu välja tulema kodus 0:2 kaotusseisust.

Veel pisut numbritest. Lionel Messi on 30 väravat kogunud neljal hooajal, kuid Ronaldo on seda järjepidevalt suutnud alates 2010. aastast. Toona lõi ta 40 väravat, järgmisel hooajal 46, siis 34, 31 ja mullu 48. Selle hooaja lõpuni on jäänud kuus kohtumist.

Tabeliseis: 1. Barcelona 76 (31 mängust), 2. Real 72 (32), 3. Atletio 70 (31).

Barcelona kohtub täna võõrsil Real Sociedadiga. Atletico on hetkel 2:1 võitmas Espanyoli.