Real pakub lahkuvale Ronaldole ülisuurt palgatõusu. Vaata, kui palju ja mille eest portugallasele boonuseid tahetakse maksta!

 (30)
FBL-EUR-C1-BAYERN MUNICH-REAL MADRID
Cristiano RonaldoFoto: CHRISTOF STACHE, AFP

Hispaania väljaande Cadena Cope andmetel on Madridi Real valmis Cristiano Ronaldole pakkuma hiiglaslikku palgatõusu, et portugallane klubist ei lahkuks.

Kui praegu teenib Ronaldo Realis 21 miljonit eurot aastas, siis uue lepingupakkumise kohaselt oleks 33-aastasel ründeässal võimalik aastas teenida lausa 32,5 miljonit.

25 miljonit eurot sellest oleks fikseeritud summa, millele võivad lisanduda erinevad boonused. Näiteks kaks miljonit tuleks Meistrite liiga võidu korral, 1,5 miljonit Hispaania meistritiitli puhul ja üks miljon Hispaania karikavõidu korral.

Boonuseid tooksid ka individuaalsed autasud: FIFA poolt parimaks jalgpalluriks valimine ning Ballon d'Or tooksid mõlemad sisse täpselt miljoni, pool miljonit oleksid väärt Hispaania parima väravaküti tiitel ning see, kui portugallane teeks kaasa kokku lepitud arvu mänge.

Isegi sellise suure palgatõusu korral oleks Ronaldo palk aga väiksem nii Lionel Messist kui Neymarist - Messi teenib aastas ümmarguselt 40 miljonit, Neymar aga koguni 80 miljonit eurot.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare