Enne pühapäeva koguni 40 võistlusmängu järjest kaotuseta püsinud Real oli sealjuures veel viis minutit enne mängu lõppu 1:0 eduseisus. 67. minutil penaltipunktilt Reali juhtima viinud Cristiano Ronaldo tabamusele vastas esmalt 85. minutil omaväravaga Sergio Ramos, teisel üleminutil tõi Sevillale kolm võidupunkti nende jaanuarikuine täiendus, montenegrolane Stevan Jovetic.

Real oli mäletatavasti Sevillale kaotamisele väga lähedal ka neljapäeval, kui karikamängus päästis alles Karim Benzema kolmanda üleminuti filigraanne tabamus neile 3:3 viigi.

Hispaania liiga tabelis jätkab Real hoolimata kaotusest liidrina, olles 17 mängust kogunud 40 punkti. Selle hooaja üllataja Sevilla on pidanud ühe mängu enam, kuid jääb Realist maha vaid üheainsa silmaga. Barcelona on Sevillast omakorda punktiga tagapool, Atletico Madrid jääb Barcelonast maha juba nelja punktiga.