Pärnulannad asusid Anastassia Morkovkina 8. ja 13. minuti väravatest kiirelt 2:0 juhtima, kreeklannad suutsid aga 20. ning 44. minuti tabamustest viigistada. Võiduvärav löödi 79. minutil.

Turniiri avamängus asus Pärnu JK Bulgaaria meistri FC NSA Sofia vastu 14. minutil samuti Morkovkina väravast 1:0 juhtima, poolaeg lõppes seisuga 1:1, kuid kokkuvõttes pidid pärnulannad vastu võtma 1:3 kaotuse.

Kolmandale vastasele, Valgevene meistrile Universitet Vitebsk alistusid Eesti meistrid tulemusega 0:6.

Alagrupi võitiski täiseduga Universitet Vitebsk, teiseks tuli FC NSA Sofia ning kolmandaks FC PAOK. Teise kvalifikatsiooniringi pääseb alagrupi võitja ning kõigi alagruppide peale parim teise koha omanik.

Pärnu JK koosseis: 1-Elis Meetua, 2-Varje Tugim, 3-Kaire Palmaru, 4-Heleri Saar, 6-Inna Dubrovina, 7-Anastassia Morkorvkina, 8-Irja Koikson, 9-Annika Sillaots, 10-Berle Brant, 11-Evelyn Bernard, 13-Margarita Žernosekova, 14-Kadi Rannula, 15-Marika Ilves, 16-Nele Nittim, 17-Marve Markson, 18-Sigrit Laas, 19-Olga Tšuiko, 30-Getter Laar. Peatreener: Jüri Saar.