Sel hooajal endale juba 25 väravat lüüa lasknud Duisburgi kaitseliini ei suutnudki Bayerni ründeliin lahti harutada.

Bayern eesotsas tähtmängijate Franck Ribery, Miroslav Klose ja Luca Toniga, kelle üleminek läks suvel Saksamaa klubile maksma kokku 49 miljonit eurot, ei suutnud ka teise poolaja lõpus arvulises ülekaalus mängides väravani jõuda. Kümme minutit enne lõpuvilet oli väljakukohtunik näidanud punast kaarti Mohammadou Idrissoule.

“Me lootsime võidule jõuda ilusa mänguga, kuid me ei näidanud üles piisavalt hingestatud tegevust,” kritiseeris Hitzfeld oma meeskonda. “Olime liiga staatilised. Duisburg oli viigi ära teeninud.”

Bayerni lähim jälitaja Werder kaotas samal ajal 3:4 Hannoverile. 16. vooru järel on Bayern liider 35 punktiga, Werderil on 33 ja Hamburgil 31 punkti.