Derby kodustaadionil Pride Park'il peetud mängus sai kodumeeskond külma duši osaliseks, kui puna-valged juba avaminutil eduseisu haarasid, vahendab soccernet.ee

Ojamaa sooritas avapoolajal ühe hea kauglöögi, mille vastaste puurivaht tõrjus. Teisel poolajal sündis tema eeltööst Derby 67. minutil löödud värav, mis tegi tol hetkel seisuks 1:2.

Ametlikult 846 pealtvaataja ees peetud kohtumises võtsid Premier League'i klubi reservid lõpuks siiski 3:1 võidu ning võisid karikavõitu tähistada.

Sel aastal Derby noorteakadeemiat lõpetav Ojamaa teenis Inglismaa klubilt profilepingu pakkumise, kuid allkirju veel paberil ei ole. Kuu aja pärast 18-aastaseks saav ründaja ütles eilsele Eesti Päevalehele, et leping on vaid vormistamise küsimus:

"Der­by on öel­nud, et pa­kub kind­las­ti le­pin­gut ning mi­na olen nei­le oma­kor­da tea­da and­nud, et jät­kan hea mee­le­ga nen­de juu­res. Nüüd tu­leb liht­salt vaa­da­ta, et kõik de­tai­lid saaksid vor­mis­ta­tud."