Kunagi varem pole ükski Saksamaa kõrgliigatiim sedavõrd kõrge tähiseni jõudnud. Bayernil võttis 1000 võiduni jõudmine aega 1714 mängu. Suure võitude arvu kõrval on Saksamaa gigantide saldos läbi aegade 385 kaotust ja 329 viiki.

Lisaks oli tänane päev Müncheni tiimile eriline, kuna esimest korda pärast septembri algust naasis pallimurule üks nende juhtivmängijaid Arjen Robben. Vigastuse selja taha jätnud hollandlane alustas kohtumist algkoosseisus ja avas 35. minutil ka mängu skoori.

Lisaks Robbenile said antud kohtumises jala valgeks Arturo Vidal, Robert Lewandowski ja Thomas Müller.

Tänastest Bundesliga kohtumistest väärib mainimist ka Leverkuseni Bayeri ja Stuttgarti duell, kus Bayer 60. minutil veel 1:3 kaotusseisus oli, kuid lõpuks ikkagi 4:3 võidu võttis. Otsustava värava lõi 89. minutil Admir Mehmedi.