Viimati seljatas Bayern koduväljakul 3:0 Nürnbergi. Kahel korral oli võitjate ridades täpne nende suurim ründestaar Robert Lewandowski (9. ja 27. minutil) ning lõppskoori vormistas Prantsusmaa vanameister Franck Ribery (56. minutil).

Samal ajal sai ka võidu tabeliliider Dortmundi Borussia, kes alistas põhimõttelises vastasseisus 2:1 Schalke.

Dortmund asus juhtima 7. minutil, kui tabamuseni jõudis Taani koondise võtmemängija Thomas Delaney. 61. minutil suutis Daniel Caligiuri küll penaltist seisu viigistada, kuid 74. minutil tõi Dortmundile võidu Inglismaa jalgpalli 18-aastane imelaps Jadon Sancho.

14. vooru järel on Borussia turniiritabelis 36 punktiga kindlaks liidriks. Bayern jääb neist teisena maha juba üheksa silmaga ehk neil on koos 27 punkti.

Kolmas on ühe matši vähem pidanud Mönchengladbachi Borussia 26 punktiga.