Paljude võimalustega mängu esimene värav sündis 67. minutil, kui Toni Kroos kodumeeskonna juhtima viis. Vaid seitse minutit hiljem viigistas Mario Götze seisu. Vaatamata mõlema meeskonna ponnistustele rohkem väravaid ei löödud.

Tõsise põlvevigastuse tõttu pidi 37. minutil väljakult lahkuma Bayerni keskkaitsja Holger Badstuber.

Bayern on kogunud Bundesligas nüüd 38 punkti, järgnevad Leverkuseni Bayer 30 ja Dortmundi Borussia 27 punktiga.

Mängu eel:

Viimati kohtusid meeskonnad omavahel augustis, kui Saksa superkarika mängus alistas Bayern vastase 2:1.

Seevastu eelmisel hooajal kaotas Bayern koduses liigas mõlemal korral Dortmundile 0:1 ning kokkuvõttes tuli Dortmund teist aastat järjest Saksamaa meistriks.

Liigatabelis on Bayern hetkel selgelt esimene 37 punktiga, Dortmund asub 26 punktiga kolmandal kohal. Meistrite Liigas on Dortmund olnud aga suurepärases vormis, sest enne viimast alagrupi mängu on nad juba taganud "surmagrupis" esikoha. Edasipääsu on kindlustanud ka Bayern, kellel grupifaasis väga raskeid vastaseid pole.