A-alagruppi viigi ja kahe kaotusega alustanud Liverpool tegi võimsa tagasituleku, alistades eile Prantsusmaal Olympique de Marseille 4:0 ja lõpetades alagrupi teisel kohal. Juba üheteistkümnendaks minutiks olid Steven Gerrard ja Fernando Torres viinud inglased kahe väravaga juhtima. Teisel poolajal vormistasid lõppseisu hollandlased Dirk Kuyt ja Ryan Babel.

Liverpool suutis alagrupi kolm viimast mängu võita väravate vahega 16:1.

Teises eilses A-alagrupi mängus alistas FC Porto kodus 2:0 Besiktase ja võitis alagrupi 11 punktiga. Liverpool kogus 10, Marseille 7 ja Besiktas 6 silma.

B-alagrupis viigistas endale juba varem edasipääsu taganud Londoni Chelsea kodus Valenciaga 0:0. Schalke vajas viimases voorus edasipääsuks võitu Rosenborgi üle ja selle ka sai. Gerald Asamoah ja Rafinha viisid koduväljakul mänginud Saksamaa klubi 19. minutiks kahe väravaga juhtima. Yssouf Koné vähendas küll neli minutit hiljem Rosenborgi kaotuse ühele väravale, kuid avapoolaja lõpus tegi Kevin Kuranyi lõppseisuks 3:1 Schalkele.

Chelsea kogus 12, Schalke 8, Rosenborg 7 ja Valencia vaid 5 punkti.

Madridi Real otsustas C-alagrupis Lazio vastu mängu saatuse esimese poole tunniga, mil Julio Baptista, Raúl ja Robinho viisid Santiago Bernabéul kodumeeskonna 3:0 juhtima. Külaliste auvärava lõi Goran Pandev mängu lõpuminutitel.

Teises sama alagrupi mängus võitis Olympiakos kodus 3:0 Bremeni Werderi ja tagas samuti pääsu 16 parema hulka. Stoltidis lõi kaks ja Darko Kovacevic ühe värava.

Real ja Olympiakos lõpetasid grupi 11, Bremen 6 ja Lazio 5 punktiga.