Jose Mourinho tegi mängu eel huvitava taktikalise lükke: ta jättis esmakordselt pingile Zlatan Ibrahimovici ja kasutas ründajatena hoopis Marcus Rasfordi ja Jesse Lingardi.

Risk tasus end ära, sest Rasford viis juba 7. minutil kodumeeskonna Ander Herrara söödust juhtima. Kohtumise teine värav sündis 49. minutil, seekord oli täpne Herrara ise.

Tänases teises mängus alistas Liverpool võõrsil Roberto Firmino 45. minuti tabamusest 1:0 West Bromwich Albioni. Ragnar Klavan põlvevigastuse tõttu Liverpooli koosseisu ei kuulunud.

Tippude heitlus muutus tänasega üha huvitavamaks. Chelsea edu eile suure võidu teeninud Tottenham Hotspuri üle kahanes neljale punktile, kui mängida jääb veel kuus vooru. Esinelikusse ehk Meistrite liigasse koha tagava positsiooni nimel võitlevad aga veel nii Liverpool, mõlemad Manchesteri klubid kui Londoni Arsenal.