Tottenham Hotspur sai samal ajal 2:1 jagu Swanseast, mis tähendab, et eile Norwich City 1:0 alistanud Leicester City edu Tottenhami ees jäi kahepunktiliseks, kuid kasvas Arsenali ees viiele silmale.

ManU korraldas Arsenali väravale tormi avapoolaja viimasel kolmandikul, kui Premier League'i debüüdi teinud 18-aastane Marcus Rashford kolmeminutilise vahega kaks väravat lõi. Esimesel juhul koksas ta sisse kaitsja põrkest ripakile jäänud palli, teisel korral sepistas värava peaga.

Rashford lõi kaks väravat ka neljapäeval Euroopa liiga debüütmängus FC Midtjyllandi vastu, kui United võitis 5:1.

Ka Unitedi 3:1 väravale andis Rashford 65. minutil väravasöödu, kui tabamuse sai enda nimele Ander Herrera. Arsenali väravad sündisid 40. (Danny Welbeck) ja 69. minutil (Mesut Özil).

Tottenham jäi Swansea vastu 19. minutil kaotusseisu, kuid Nacer Chadli ja Danny Rose'i tabamused 70. ja 77. minutil kindlustasid kodumeeskonnale olulised võidupunktid.