Seejuures jäi kodusel Old Traffordil mänginud United 40. minutil kaotusseisu, kui Arsenali venelasest ründaja Andrei Aršavin viis külalised 1:0 ette, vahendab sport.err.ee

Wayne Rooney (pildil) viigistas seisu 59. minutil penaltist ja tiitlikaitsjale tõi võidu Abou Diaby omavärav 64. minutil.

Tunded jõudsid haripunkti kohtuniku poolt antud üleajal, kui jäeti lugemata Arsenali hollandlasest leegionäri Robin van Persie suluseisust löödud värav.

Arsenali peatreener Arsene Wenger ägestus sedavõrd, et kohtunik saatis ta väljaku äärest minema.

Hooaega suurepäraselt alustanud Arsenal sai kontosse esimese kaotuse - esimestes voorudes oli võidetud 6:1 Evertoni ning 4:1 Portsmouthi.

Nelja vooru järel jätkavad täiseduga Chelsea ja Tottenham Hotspur. Chelsea alistas koduväljakul Burnley  3:0 ning Hotspur sai jagu Birmingham Cityst 2:1. Liverpool oli võõrsil 3:2 parem Bolton Wanderersist.