Turniiritabelis alles eelviimasel kohal paiknev Sunderland asus juhtima juba 3. minutil Wahbi Khazri väravast. ManU jõudis avapoolaja lõpus Anthony Martiali tabamusest viigini, ent lõppsõna jäi ikka Sunderlandile, kui Lamine Kone lõi 82. minutil nurgalöögi ajal peaga võiduvärava.

Manchester United jätkab 41 punktiga viiendal kohal. Esineliku moodustavad Leicester City 53, Tottenham ja Arsenal 48 ning Manchester City 47 punktiga, kusjuures neil kõigil on ka mäng vähem peetud. Sunderland tõusis tänu võidule 21 punktiga 18. kohale.

Chelsea purustas täna Newcastle Unitedi koguni 5:1 ja pikendas oma kaotusteta seeria kümnemänguliseks. Turniiritabelis asub Chelsea (33p) 12. kohal.

Pühapäeval on esineliku meeskonnad omavahel vastamisi: Arsenal võõrustab Leicester Cityt ja Manchester City võtab vastu Tottenhami.