Liverpooli viis 68. minutil karistuslöögist juhtima kapten Steven Gerrard, põrutades palli väravasse läbi Manchesteri pallurite müüri. Viigivärava sepistas 81. minutil viis minutit varem vahetusest sekkunud mehhiklane Javier Hernandez.

Tegemist oli Gerrardi jaoks esimese mänguga Liverpooli eest pärast märtsikuus saadud kubemelihase vigastust.

ManU senine põhiründaja Wayne Rooney alustas mängu pingilt, kuna peatreener Alex Fergusoni sõnul tunneb ta end selle nädala sündmuste valguses laastatuna. Rooney'le määrati neljapäeval UEFA poolt kolmemänguline võistluskeeld, mis jätab ta eemale kõikidest 2012. aasta EM-finaalturniiri alagrupimängudest.

Liigatabeli liider on kaheksanda vooru järel 22 punktiga Manchester City, kes alistas 4:1 Aston Villa, Manchester United on 20 punktiga teine, Chelsea 19 punktiga kolmas.