Normaal- ja lisaaeg oli jäänud 1:1 viiki. Penaltiseerias tõusis City kangelaseks 34-aastane Argentina väravavaht Willy Caballero, kes tõrjus Lucase, Philippe Coutinho ja Adam Lallana 11 meetri karistuslöögid ja tõestas veenvalt, miks just tema peaks Joe Harti ees olema number üks valik Manuel Pellegrini koosseisus.

Cityl eksis penaltiseerias vaid nende esimene lööja Fernandinho, kes meeskonna normaalaja 49. minutil juhtima oli viinud. 83. minutil sepistas viigivärava Coutinho.

Jesus Navas, Sergio Agüero ja Yaya Toure olid aga penaltipunktil kindlad ning City võttis penaltiseerias 3:1 võidu.

Tšiili treeneril Pellegrinil on teatavasti käsil Citys viimane hooaeg, sest suvest annab ta oma ametikoha üle Pep Guardiolale. Liigakarika kõrval on Cityl võimalikveel võita Premier League ja Meistrite liiga.