Liverpool asus kohtumist võõral väljakul juhtima juba 7. minutil, kui palli saatis omaväravasse Eliaquim Mangala. 23. minutil duubeldas eduseisu Roberto Firmino ning 32. minutil olid Liverpooli punased särgid juba 3:0 ees.

Enne riietusruumi minekut keerutas kauni löögi tahanurka vigastuspausilt naasnud Sergio Agüero, kuid kodumeeskonnale oli see väikseks lohutuseks.

Teise poolaja lõpus saatsid veel ühe palli Joe Harti selja taha hoopis Liverpooli mehed, kui endale mitteomase pöördelt löögi kõmmutas võrku keskkaitsja Martin Škrtel.

Liverpool kerkis tänase 4:1 võiduga 9. tabelireale, olles 13 mänguga kogunud 20 punkti. City langes 26 punktiga kolmandale tabelireale. Esikohale tõusis tänasega Leicester City, kelle saldol 28 silma on.