City väravad lõid 41. minutil penaltist Mario Balotelli ja 44. minutil Micah Richards. 72. minutil lõi 3:0 seisuks Sergio Agüero, Newcastle'i auvärava sepistas 89. minutil Dan Gosling.

Teisel kohal jätkav Manchester United alistas võõrsil Javier Hernandezi 11. minuti väravast 1:0 Swansea.

Napi 2:1 võidu sai Norwichi üle Londoni Arsenal. Võiduvärava lõi 59. minutil sel hooajal juba 11 tabamus kirja saanud Robin van Persie, kes avapoolajal lõi tabloole ka seisu 1:1.

Hiljuti Eesti vastu mänginud Iiri koondislastest said jala valgeks kaks meest. Stephen Hunt viis Wolverhamptoni võõrsil Evertoni vastu 1:0 juhtima, kuid ei suutnud meeskonda päästa 1:2 kaotusest. West Bromwich Albioni ründaja Shane Long lõi 56. minutil 2:1 võiduvärava Boltoni võrku.