Kohtumise ainsa värava lõi teise poolaja alguses Fabian Canobbio. Kohtumise eelviimasel minutil eemaldati platsilt Reali kaitsja Gabriel Heinze, kes teenis vaidlemise eest teise kollase kaardi.

type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="375"
height="309">

Realil on 11. vooru järel 23 punkti, ühe mängu vähem pidanud Barcelonal on 25 ja Villarrealil 24 silma.

Reali peatreeneri Bernd Schusteri positsioon on kõvasti kõikuma löönud, sest sel nädalal langeti välja ka Hispaania karikasarjast, kus jäädi alla 3. divisjoni klubile.

Eile kaotas ka Valencia, kes jäi kodus 2:3 alla Gijoni Sportingule. Valencia jagab turniiritabelis Madridi Realiga kolmandat kohta.