15.30 Amsterdami Ajax - PSV Eindhoven 1:2
18.30 Müncheni Bayern - Dortmundi Borussia 5:1
18.30 Leverkuseni Bayer - Augsburg 1:1
21.30 Madridi Atletico - Madridi Real 1:1
21.45 AC Milan - Napoli 0:4
22.00 Pariisi Saint-Germain - Marseille Olympique 2:1

Päeva esimeses suuremas mängus leppisid Everton ja Liverpool Merseyside'i derbis 1:1 viiki. Kuigi tänane tulemus iseenesest üdini halb ei olnud, sai Liverpooli peatreener Brendan Rodgers loetud tunnid pärast antud kohtumist klubist kinga. Väidetavalt olla vallandamisotsus tehtud aga juba varem.

Hollandis läksid vastamisi eelmise hooaja kaks esimest PSV Eindhoven ja Amsterdami Ajax. 1:2 kaotanud Ajax jäi küll 19 punktiga tabeli tippu, aga PSV tõusis võidu abil 17 silma peale, jäädes neljandal tabelireal Ajaxist vaid kahe punkti kaugusele. Võitjate poolelt lõi 2 väravat esimest korda PSV algkoosseisu kuulunud Uruguay noortekoondislane Gaston Pereira.

Arsenal otsustab asjad 19 minutiga

Kell 18.00 hakkasid Inglismaal üksteiselt mõõtu võtma Londoni Arsenal ja Manchester United. Kahe suure duell otsustati juba esimese 19 minutiga, kui Arsene Wengeri mehed Mesut Özili ja kahe Alexis Sancheze värava abil 3:0 juhtima asusid. United sellest taastuda ei suutnudki ning kindla võidu abil tõusis Arsenal liigatabelis ManU-ga 2.-3. kohta jagama. Mõlemad meeskonnad on nüüd kogunud 16 silma, liider Manchester City jääb 2 punkti kaugusele.

Suure võidu sai kirja ka Müncheni Bayern, kes koduplatsil Dortmundi Borussiat skooriga 5:1 nüpeldas. Kaks väravat lõid võitjate poolelt Thomas Müller ja suurepärases hoos olev Robert Lewandowski. Võidu abil kasvatas Bayern teisel kohal paikneva Dortmundi ees vahe juba 7 punkti peale.

Saksamaa Bundesligas oli täna võistlustules ka Ragnar Klavani koduklubi FC Augsburg, kes Leverkuseni Bayerilt väärt 1:1 viigi näpistas. Sealjuures sündis Ausburgi värav Bayeri väravavahi Bernd Leno suurest eksimusest, kui puurilukk 12. minutil tagasisöödetud pallist sisuliselt mööda lõi. Samuti jättis Leverkuseni tiim 71. minutil kasutamata penalti.

Madridi derbis lepiti viiki

Õhtu lõpetuseks astusid Hispaanias vastamisi Atletico Madrid ja Real Madrid. Linnasiseses derbis asus Real 9. minutil Karim Benzema pealöögi abil 1:0 juhtima, kuid 83. minutil lõi Luciano Vietto värava esiselt oma esimese tabamuse Atletico eest, kindlustades seeläbi 1:1 viigi. 22. minutil oli Atletico poolelt penaltil eksinud Antoine Griezmann.

Itaalia Serie A-s sai oma ajaloo ühe suurima kaotuse AC Milan, kes koduplatsil Napolile 0:4 hävis. Prantsusmaal teenis järjekordse võidu PSG, kes Zlatan Ibrahimovici kahe penalti abil Marseille'st 2:1 üle oli. Sealjuures olid need tabamused Rootsi ründaja 109. ja 110. tabamuseks Pariisi klubi särgis, mis tähendab, et tänasega tõusis Ibrahimovic PSG aegade suurimaks skooritegijaks.

Nende matšide kulgul hoidis Delfi ka terve päeva jooksul otseblogi kaudu silma peal.