Vooru keskses mängus viis Robin Van Persie Arsenali 24. minutil juhtima, kolm minutit enne poolajavilet tegi Robbie Keane kauni löögiga lõppseisuks 1:1.

Arsenal mängis alates 62. minutist kümnekesi, sest punase kaardi sai Emmanuel Adebayor.

Newcastle United suutis Tottenham Hotspuri vastu võidu 2:1 välja võidelda viimasel minutil, kui värava lõi Damien Duf. Mänguskoori avas Charles N’Zogbia 12. minutil, Tottenhami ainsa värava lõi Luka Modric 29. minutil.

Sama dramaatiline oli tabeli “punase laterna” West Bromwich Albioni ja maailma üheks rikkaimaiks klubiks saanud, kuid äärmiselt ebaõnnestunult mängiva Manchester City kohtumine.

Luke Moore viis WBA 69. minutil juhtima, City viigistas 86. minutil õnnega pooleks, kui vastaste väravavaht Scott Carsoni postist põrkunud palli üle väravajoone puterdas.

WBA-le tõi võidu karistusalasse täiesti vabaks jäetud Roman Bednari pealöök üleaja kolmandal minutil.